Ana sayfa Mobil iPhone 8, 1000 Dolar’dan Pahalı Olabilir

iPhone 8, 1000 Dolar’dan Pahalı Olabilir

432
0
PAYLAŞ

Teknolojinin önde gelenlerinden Apple, 2017 yılı içerisinde son model telefonu iPhone 8’in satışlarına başlamayı düşünürken tutkunlarının aklında özellikleri kadar etiket fiyatı da yer alıyor. Benzerlerine göre bir hayli yüksek ücretle pazarlarda kendisine yer bulan telefonları her yeni modelinde fiyat artarak devam ediyor.

Şuan için edinebileceğiniz en pahalı iPhone 7 Plus, 949 dolar’dan satılmakta ve oldukça yüksek bir saklama kapasitesine sahip. Fast Company önümüzdeki aylarda tanıtımının yapılması planlandığı akıllı cihazla alakalı yaptığı rapora göre iPhone 8 için biçilen değer ise daha da fazla. Özellikle etiketi yüzünden kullanmaktan vazgeçen kişiler için bir sonraki cihaz da çare olmayacak.

Bu zamana kadarki en pahalısı 8 için 1000 Dolar‘dan daha fazla bir fiyat biçilecek ve saklama kapasitesine göre de fiyatlandırmalarda farklılığın oluşacağı bekleniyor. Ayrıca teknik detayları hakkında da yavaş yavaş bilgilerin sızdırılmaya başlamasıyla 3D algılama teknolojisiyle sunulacak olan telefonun beklenen tarihten önce çıkması da pek mümkün görünmüyor.

iPhone 8 Türkiye Fiyatı

10. yılı kutlanan iPhone serisi için görülmüş en iyi ve en pahalı modelinin hazırlanıyor olması az da olsa tahmin ediliyordu. Teknoloji dünyasında yayınlana bu rapor sonrası fiyatın iyice merak konusu olmasıyla iPhone 8 kaç Türk Lirası soruları da sorulmaya başlandı. Özellikle yüksek kur nedeniyle Türkiye’de ciddi bir meblağdan satışa sunulacağı kesin.

Raporun devamında 8 ile beraber 7s’in de geleceğinin altı çizilirken 4.7 ve 5.5 inçlik iki model de olacak. Söylenenlere göre iPhone 7s‘in yan tarafındaki tuşlar fiziksellikten ziyade dokunmatik alana dönüşecek.

BİR CEVAP BIRAK