Ana sayfa Mobil LG G6 Tanıtımı Öncesi Yeni Görseli Yayımlandı

LG G6 Tanıtımı Öncesi Yeni Görseli Yayımlandı

413
0
PAYLAŞ

Amiral gemileri ve as modelleriyle telefon pazarındaki önemli bir boşluğu dolduran LG, G serisi cihazlarının imalatını ve tanıtımını yapmaya devam ediyor. G6 adıyla teknoloji tutkunlarına sunulacak olan akıllı telefon ile ilgili resmi tanıtım önümüzdeki aylarda yapılacakken öncesinde bekleyenlerin merakını gidermek adına yeni bir görsel yayımlandı.

Mobile World Congress 2017 kapsamında piyasaya tanıtılacak LG G6’nın tasarımı, detayları ve teknik özellikleri herkes tarafından merak ediliyor. Söz konusu ilginin artmasıyla birlikte zaman geçtikçe neredeyse hiçbir yaşanmadık sızıntı kalmazken dünya devi firma da artık her geçen gün yeni bir görseli paylaşıyor. Dışarıya sızanlardan ziyade resmi bir şekilde insanlara servis edilen görüntüler ise duyuru öncesi takdir topladı.

LG G6 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Yeni paylaşımla birlikte hem görünüm hem de teknik ve kullanım özelliğinden de bahsedildi. Akıllı telefon dünyasında bir süredir var olan “yapay zeka” kavramına LG kendi tarzıyla farklılık katarak kişisel asistanını “daha az yapay, daha fazla zeka” sloganıyla duyuruyor. Şirket ipucu verip detaylı bilgileri ise Mobil Dünya Kongresi 2017‘ye saklamış durumda.

İlk yeni nesil akıllı telefon nitelemesiyle anlattığı cihazın böylesine bir tanımlamayla satışa sunulacak olması da yine çok iddialı bulundu. Bu kelimelerle LG’nin yepyeni bir yapıyla karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Tahminler ise tarih boyunca ilk pixel olmayan ve içerisinde dahili olarak Google Assistant bulunduran telefon olacağı şeklinde.

BİR CEVAP BIRAK