Ana sayfa İnternet YouTube GO ile Videoları İnternetsiz İzleme

YouTube GO ile Videoları İnternetsiz İzleme

419
0
PAYLAŞ

Mobil internetin yaygınlaşması ve masaüstü kültürünün yavaş yavaş dünyayı terk etmesiyle beraber kullanıcılar artık daha hızlı, pratik ve kolay yöntemlere yönelmeye başladı. Özellikle internet dünyasındaki veri kaybını minimize ederek konforlu bir kullanım keyfi sunan bir eğilim daha fazla rağbet görüyor. YouTube videoları için de beklenen haberler gelmeye başladı ve artık internet olmadan da videolar izlenebilecek.

Çevrimdışı olmadan izlenemeyen videolar nedeniyle hem zaman hem de veri kaybı söz konusu. Bu nedenle paketlerinde aşınmalar yaşayanlarımız için ferahlatıcı bir gelişme oldu. YouTube GO uygulamasıyla birlikte çevrimiçi olmadan da daha önce izlediğiniz videoları kaydetme seçeneğiniz olacak ve internetiniz aktif olmasa da izleme şansına kavuşacaksınız.

Müzikler öncelikli olmak üzere envai çeşit videoyu bulundurmasından dolayı video platformları arasında birinciliği alıyor YouTube. Hal böyle olunca talepler ve sorumluluklar da artıyor. Kullanıcılarını bir diğer deyişle müşterilerini memnun etmek için ekstra çaba içerisine giriliyor. 2016’da yapılan bir etkinlikte konuşan YouTube CEO’su Sundar Pichai, GO’nun duyurusunu yapmıştı.

YouTube GO uygulaması izlediğiniz videoyu hangi kalitede kaydedeceğini dahi size sorup buna göre depolama yapıyor ve daha sonradan size internetsiz video izleme alternatifini sunabiliyor. Aynı zamanda SD kartınıza da depolama gerçekleştirebiliyorsunuz. Boyutun problem olacağını düşünenler içinse Google sıkıştırma algoritması devreye girecek.

Youtube GO Uygulamasını İndir

Hindistan Play Store için sunulan bu uygulamayı APK desteğiyle kullanabilirsiniz. Yüklendikten sonra numaranıza gelecek mesaj ile aktif edebiliyorsunuz. Bazı kişiler çözümü sanal numara hizmetlerine yönelerek buluyor. İndirme linkini ise aşağıdan kopyalayarak adres çubuğuna yazınız.

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-go/youtube-go-unreleased-0-26-67-release/youtube-go-0-26-67-android-apk-download/

BİR CEVAP BIRAK