Ana sayfa Güncel İşCep ile Mobilden Kolay Para Gönderme

İşCep ile Mobilden Kolay Para Gönderme

373
0
PAYLAŞ

İşbankası mobil bankacılıkta sınırları zorlamaya devam ediyor. EFT ve Havale ücretleri ile kullanıcılarının memnuniyetsiz olmasını sağlasa da özellikle mobil şubede yaptığı devrim gibi yenilikler ile kalitesini bir kez daha gösteriyor. Bu başlığımızda İşCep kullananların rahatlıkla para aktarmak için hangi yolları kullanabileceğine değineceğiz.

İşCep Uygulaması Üzerinden Para Aktarımı

Neredeyse her bankanın sahip olduğu Android ve iOS uygulama İşbankası için de geçerli. İşCep uzun zamandan beri piyasada olan ve ekstra imkanları ile mobil bankacılığı ön plana çıkaran bir application. İşCep ile sadece para aktarımı değil, tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilmeniz mümkün. Müşteri Numarası veya TC Kimlik Numaranız ile giriş yapabileceğiniz sistemde anında eft ve havale tanımlayabilirsiniz.

Siri ile Para Aktarımı

iOS işletim sisteminin akıllı rehberi Siri ile İşCep üzerinden para aktarımı yapabilirsiniz. iOS 10.0 ve üzeri işletim sistemi için Siri’ye “para gönder” talimatı vermeniz dahilinde İş Bankası uygulaması anında açılmakta ve gerekli işlemleri yapmaktadır. Bu konuda tek seferde maksimum 500 TL aktarım yapabilirsiniz.

iMessage ile Para Aktarımı

Apple ürünleri için oluşturulan mesajlaşma uygulaması da para aktarımı konusunda size yardımcı olmaktadır. İşCep ayarlarınızdan iMessage entegrasyonunu açmanız dahilinde mesajlaşarak para gönderebilirsiniz. Bu konuda tek seferde 300 TL ‘ye kadar para gönderme işlemi yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK