Ana sayfa Oyun Town of Salem Browser Oyun Tanıtımı

Town of Salem Browser Oyun Tanıtımı

403
0
PAYLAŞ

Çevremizde vampir – köylü olarak bilinen ve çok zevkli bir oyun vardır. Arkadaş grubu ile bir masaya oturulur ve bir moderatör seçilerek oyunu kontrol etmesi sağlanır. Özellikle 8 kişi ile çok rahat şekilde oynanabilen bu oyunda 1 vampir ve 1 şamanı moderatör seçer ve kimse seçilen kişilerden haberdar değildir. Oyunun amacı köylüler ölmeden vampiri yakalamaktır.

Peki bu oyunu daha da geliştirerek sadece birkaç karakter ile değil, her kullanıcının farklı farklı görevi olmasını sağlayabilir misiniz ? Town of Salem bu imkanı sizlere sunuyor hem de ücretsiz olarak. İnternet üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen oyun ayrıca Steam üzerinden küçük bir tutar karşılığında satın alınmaktadır.

Oyunda birçok mod bulunmaktadır ama en temel olarak klasik modu sizlere önermekteyiz. En fazla 15 kişilik lobi oluşturulduktan sonra oyun başlar ve her kişiye random olarak bir karakter düşer. Oyunda 3 adet Mafia karakteri, 1 seri katil ve Doktor, Medium, Şerif gibi birçok köylü karakteri bulunmaktadır. Ayrıca tarafsız olarak nitelendirebileceğimiz karakterler de bulunur.

Town of Salem oyununun temel amacı, Seri Katil’in herkesi öldürerek zafere ulaşması, Mafia’nın herkesi katlederek kazanması ve Köylü karakterlerin Mafia ve seri katili temizleyerek kurtulması şeklinde belirtebiliriz. Kısacası oyunda 3 farklı taraf var ve bunların hepsi kendi safının kazanması için çabalamaktadır.

Oyunda bulunan her karakterin görevi farklıdır. Örneğin Jailor, gündüz seçtiği birini gece nezarethaneye atarak birebir konuşur ve onun iyi tarafta mı kötü tarafta mı olduğunu kestirir. Eğer suçlu olduğunu düşünürse, onu asar. Fakat yanlışlıkla iyi karakteri asarsa görevi sınırlanır.

Tüm karakterler hakkında bilgiyi ilerleyen günlerde sizler için oluşturacağımız detaylı incelemede bulabilirsiniz.

Browser Oyuna ulaşmak için: 

http://blankmediagames.com/TownOfSalem/

BİR CEVAP BIRAK