Ana sayfa Mobil Google Ödüllü Anketler Uygulaması ile Para Kazanın!

Google Ödüllü Anketler Uygulaması ile Para Kazanın!

456
0
PAYLAŞ

İnternet üzerinde yıllardır süre gelen “anket doldur para kazan” yalanını Google gerçeğe dönüştürmeyi başardı. Google tarafından Play Store’de yayına koyulan Google Ödüllü Anketler uygulaması sayesinde anket doldurarak para kazanmanız mümkün.

Şu an için en azından 1-2 aylık süreçte sadece Google ürünleri hakkında birkaç soruluk anketler gelse de bunlar bile birkaç lira kazanmanıza yetiyor. Peki ne gibi soruları cevaplamak zorunda kalıyorsunuz, gelen anketleri birkaç soru ile genelleyelim.

  • Aşağıdaki Google ürünlerinden hangilerini son 30 günde kullandınız.
  • rneğin: Adsense– Google Adsense hakkında yorumunuz nedir?
  • Google Adsense ürününü tavsiye eder misiniz ?

Genellikle 5 maddelik seçenekler bulunmaktadır.

Ödüllü Anket Kazancımı Nasıl Değerlendiririm?

Google, para aktarımı işleri ile hiç uğraşmak istememiş olsa gerek ki Ödüllü Anketler uygulamasından gelen kazançlarınızı sadece Play Store’da kullanabilmenizi sağlıyor. Kısacası Google Play Store bakiyenize ekleme yapıyor. Böylece uygulama veya oyun satın alabilir, uygulama içi satın alma seçeneklerinde bakiyenizi değerlendirebilirsiniz.

Ne Sıklıkla Anket Gelmektedir?

Aslında 2 aylık inceleme sonucunda sabit bir zaman aralığı söylemek mümkün olmasa da her hafta 2 kere anket doldurabiliyorsunuz ortalama olarak.

Anket Başı Ne Kadar Kazanmaktayım?

Bu tutar değişken olmak ile birlikte 0.50 lira – 0.80 lira arasında bir kazanç söz konusu olmaktadır. Şu an için sadece Google ürünleri ile anket yapılmasından dolayı ve soruların 1-2 taneyi geçmemesi verilen tutarı düşük hale getirmiş durumda. Fakat önümüzdeki günlerde firmalardan anket alır mı almaz mı merak konusu.

BİR CEVAP BIRAK