Ana sayfa Mobil Sosyal Kaleme Sahip Telefon

Sosyal Kaleme Sahip Telefon

475
1
PAYLAŞ

6.3 inç gibi büyük bir ekrana ve sarsıntılardan kolay kolay etkilenmeyen üst düzey bir kameraya sahip Samsung Galaxy Note 8, akıllı kalemle çizilen resimler için GİF özelliği getiriyor. Cihaz 18 Eylül tarihinden itibaren 5000 Türk Lirası etiketiyle satışa sunulacak.

Note 7 ile yaşanılan hayal kırıklığı Note8 ile telafi edilmeye çalışılacak. 8 mm’lik kalınlığı ile Note7’den sonra pil konusunda en ufak bir pürüz yaşamak istemiyorlar. Ekran kasa oranında ise daha küçük bir gövde ve daha büyük bir ekrana sığdırıldı. Su geçirmez ve darbe ya da düşmelere karşı dayanıklı bir özelliğe getirildi.

Sosyal Ağ Kalemi

Günümüzde sosyal medya hesapları olan Twitter, Facebook ve Instagram gibi platformlarda hareketli fotoğraf yani GİF paylaşımı oldukça revaçta. Note8 ile birlikte akıllı S-Pen ekran çizdiğiniz tüm görüntüleri sosyal medyada paylaşabileceğiniz GİF formatına çeviriyor. Bu sayede S-Pen sizlere sosyal medyada daha keyifli dakikalar yaşamanıza ve yaşatmanıza katkı sağlayacak. Sadece resimle de işlevi bitmeyen bu akıllı kalem video izlerken kesme işlemi de yapabiliyor.

1 YORUM

  1. Telefon çok güzel fakat biraz pahalı geldi bana samsung çok çabuk yeni model çıkartıyor bir iki ay sonra fiyatı düşecektir diye umuyorum 4000tl düşerse almayı düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK