Ana sayfa Güncel BlackBerry Motion

BlackBerry Motion

265
0
PAYLAŞ

Uzun bir aradan sonra yeni bir telefonla dönen BlackBerry adından oldukça fazla söz ettirmeye hazırlanıyor. Bu yazımızda son çıkardıkları BlackBerry Motion telefonunun incelemesini yapacağız.

Yıllar 2016’yı gösterdiğinde BlackBerry telefon üretimine ara verdiğini ve kendisini sadece yazılım sektörü üzerine adadığını duyurmuştu. Öte yandan gerçek BlackBerry markası, Çinli firma TLC ile ortak çalışmalarına devam ediyor ve yeni telefonlar üretmeye devam ediyor. Bu senenin başında piyasaya sürülen BlackBerry KeyOne, fiziksel anlamda klavye içermeyerek belirli bir başarı düzeyine ulaşmayı başardı. Şimdilerde ise BlackBerry Motion bir kez daha eski havasından uzaklaşarak (fiziksel klavye kullanmadan) tamamen dokunmatik bir yüzle karşımıza çıkacak.

Android Central ve The Verge’e göre Dubai’de GITEX Technology Week’te resmi olarak tanıtılan BlackBerry Motion, 5,5 inç’lik ekran, Snapdragon 625 SoC, 4GB RAM, 32GB dahili depolama ve 4.000mAh pil başlıca özellikleri arasında yer alıyor. 1.000 dolarlık iPhone X gibi yüksek paraların karşısında 460 dolarlık fiyatıyla keselerimize daha uygun olacaktır. Seçici pazarlarda satışa sunulacak olan telefon başlangıç olarak Birleşik Arap Emirlikleri gibi Orta Doğu pazarları ve Suudi Arabistan’da telefonculardaki raflarda yerini alacak.

BİR CEVAP BIRAK