Ana sayfa Güncel Apple Watch Series 3 Satışa Çıktı

Apple Watch Series 3 Satışa Çıktı

278
1
PAYLAŞ

Apple’ın iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile birlikte duyurduğu Apple Watch Series Türkiye’de satışa sunuldu. Güçlü sağlık ve fitness iyileştirmeleriyle gelen Apple Watch Series 3’ü bu yazımızda sizler için inceleyeceğiz.

Apple Watch Series 3 Teknik Özellikleri

watchOS 4.0 versiyonu ile yüklü olan saat 3, 38 mm ve 42 mm kasa boyutlarında. 5 W’lık şarj adaptörü ve kablosuz özellikli şarj cihazı ile birlikte satışa sunulan saatin kurulumu oldukça hızlı ve basit.

Kullanıcılar dışarıda herhangi bir aktivitede veya gün boyunca dışarıda olsalar bile hücresel özellikli Apple Watch yakınında bir iPhone olmasa bile bağlantıda kalmalarını, arama yapabilmelerini, mesaj alabilmelerini ve daha fazlasını yapabilmelerine imkan sağlamakta.

Akıllı koçluk özellikleri, 50 metreye kadar suya dayanıklı tasarımı ve yüksekliği ölçen yeni barometrik altimetre ile harika bir sağlık ve fitness arkadaşlığı yapmaktadır. Güncellenmiş kalp atışı uygulaması ile dinlenme, egzersiz, toparlanma, yürüme veya koşma gibi durumlarda kalp atışı hızı ile ilgili daha fazla bilgi almayı sağlıyor. Belirli bir seviyenin üstüne çıktığında ise uyarı almayı da imkan kılıyor.

Apple Watch Series 3 Fiyatı

Apple Watch Series 3’ün Türkiye’de sadece GPS özellikli haliyle resmi olarak satışa sunuluyor. 38 mm Apple Watch Series 3’ün 388 mm’lik modeli 1649 Türk Lirası olarak başlangıç fiyatı belirlendi.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK