Ana sayfa Güncel Galaxy J7+ Geliyor

Galaxy J7+ Geliyor

280
0
PAYLAŞ

Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı ilk çift kameralı telefon olan Galaxy Note 8’in ardından yeni bir telefonla daha çift kameralı telefon akımına devam edecek. Galaxy J7+ ismiyle tanıtılan telefon modeli 2017 yılında çıkan Galaxy J7 ile Galaxy J7 Pro modellerinin karışımı olarak karşımıza çıkacak.

3 MP’lik f/1.7 diyafram açıklığındaki ilk kameraya 5MP’lik f/1.9 diyafram açıklığına sahip ikinci kamera eşlik edecek. Çift kamera kurulumu sayesinde canlı bir şekilde bokeh efekti verebilen modelde aynı zamanda Galaxy Note 8″de gördüğümüz Live Focus özelliği de bulunmakta.

Telefonunun diğer kısmında ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.9 diyafram açıklığındaki ön kamera yer alıyor. İşlemci tarafında ise resmi bir açıklama bulunmamakta. Daha önceki haberlerden yola çıkılarak Mediatek Helio P20 işlemcinin kullanıldığı tahmin edilen Galaxy J7+, 2.4 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli işlemciye sahip.

İlk olarak Tayland’da satışa sunulan Galaxy J7+, 17 Eylül tarihine kadar 390 $ fiyatında satışa sunuldu. Dünya genelinde ne zaman çıkacağı ise henüz kesinlik kazanmadı.

BİR CEVAP BIRAK