Ana sayfa İnternet Web Whatsapp’ta Yenileme

Web Whatsapp’ta Yenileme

391
1
PAYLAŞ

Son zamanlarda fırtını gibi büyüyen sosyal medya storylerinde bir gelişme daha yaşandı. Story kelimesi yani hikaye sosyal medya platformlarından biri olan Snapchat’te yer alıyordu. Kişiler bu kısma eklediği video  ya da fotoğrafları herkes için görünebilir kılıyordu. Bu özellik daha sonrasında fenomen sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’a geçti. Snapchat bir anda yerle bir oldu ve sektör üzerinde büyük kayba uğradı. Instagram’ın bir sonraki hamlesi ise canlı yayınlarıyla meşhurlaşan Periscope üzerine oldu. Buradan da canlı yayın özelliğini alan Instagram büyük bir güç haline geldi.

İlerleyen zamanlarda story fırtınasına Whatsapp’da dahil oldu. Bu alana ise ismi “durum” olarak geçti. İlk zamanlarda sadece akıllı telefonunuz yardımıyla değiştirebileceğimiz durum kısmı artık Web Whatsapp’tan da değiştirilebilecek ve rehberinizde yer alan kişilerin durumlarını izleyebileceksiniz. Bu sekme Web Whatsapp’ta yer alan Yeni Sohbet sekmesinin yanında yer alacak.

1 YORUM

  1. Bu whatsappı her güncellemede biraz daha ağırlaştırıyorlar coğusu boş özellik en son bir özellik daha eklendi yazılan mesajı ilk 7 dakika içinde karşı taraf görmeden silebileceksiniz tek iyi tarafı bu oldu diğer özellikleri gereksiz boşa sırf güncelleme olsun diye yapılmış güncellemeler.

BİR CEVAP BIRAK