Ana sayfa Güncel Galaxy X Geliyor

Galaxy X Geliyor

275
0
PAYLAŞ

Samsung denildiği zaman insanların akıllarına gelen en önemli konulardan bir tanesi, şirketin en büyük amaçlarından bir tanesinin Apple ile olan devler rekabetinde Apple firmasını arkada bırakarak, tahta oturmak olduğudur. Bu amacı da artık herkes biliyor. Bu nedenle Galaxy S8+ ve Galaxy 8+ modellerinin gelişiminde kullanılan kodların isimleri dahi ‘Rüya’ dır. Şirketin bir amacı var ve buna amacına ulaşabilmek için elindeki tüm imkanları kullanmaya devam ediyor. Amaçlara birisi ise Apple firmasından önce katlanılabilir ekran teknolojisine geçmek.

Samsung katlanabilir ekran için uzun zamandır uğraşıyor. Ve bu çabalar sonuçlandı gibi görünüyor. Eğer Galaxy X modelini daha önce hiç duymadıysanız, iPhone X  kopyası geliyor zannedebilirsiniz. Ancak Samsung 1 yılın da üzerinde bir zamandır bu model üzerinde çalışıyor.

Yanlışlıkla Duyuruldu

Düşünüldüğü zaman ne kadar da güzel değil mi bükülebilir ve katlanabilir bir akıllı telefon geliyor. Kullanıcışarına geleceği sunmayı amaçlayan Samsung şirketinin bazı evraklarını ortaya çıkması ile bu modelin geliştirme aşamasında olduğu kesinleşmiş oldu. Şirkete ait resmi destek sayfasında, Galaxy X modelinin geliştirme aşamasında olduğu ve testlere devam edildiği de söyleniyor.

galaxy xSM-G888N0 kod adı önemli çünkü daha önceden sızan bilgilerle beraber X modeli ile birçok kez ilişkilendirme yapılmıştı. Samsung muhtemelen yaptığı bir hata ile bu kod adını açık etti. Yani yanlışlık ile Galaxy X modelini duyurmuş oldu.

BİR CEVAP BIRAK