Ana sayfa Güncel Samsung Galaxy S9 İçin Yeni Görüntüler Sızdırıldı

Samsung Galaxy S9 İçin Yeni Görüntüler Sızdırıldı

560
0
PAYLAŞ

iPhone X’in piyasaya çıkması ile birlikte Samsung cephesi büyük bir teknolojik atılımın içine girmeye başladı ve bu hususta harika bir telefon çıkartacak gibi duruyor. Son günlerde henüz özellik ve ne zaman çıkacağı konusunda netlik olmayan model için bazı görüntüler sızdırıldı.

Özellikle Samsung Galaxy S9 modelinin dış görünümü ve ekran görünümü ile ilgili sızdırılan görüntüler, tamamen çerçevesiz bir cihaz ile karşı karşıya olduğumuzun en büyük göstergesi.

Görüntülerden de anlaşılacağı üzere ekranın üst çerçevesi ile alt çerçevesi yok denecek kadar küçük fakat üst çerçeve alta göre biraz daha kalın. Bunun sebebi de ön kameranın ve sensörlerin bir kısmının burada bulunması.

Yanlardan bakıldığında ise sıfıra yakın bir ölçüt ile karşılaşıyoruz. Görüntü ve kullanış bakımından oldukça faydalı olsa da cihazın sağlamlığını düşüren bu özellik için bir yama veya ek özelliğin eklenip eklenmeyeceği ise henüz belli değil.

Özellikle son zamanlarda sızan S9’un daha erken gelebileceği yönündeki haberlerden sonra bu fotoğraf bizi daha da heyecanlandırdı.

Bu gibi teknolojik haberleri ve gündemde takip edilmesi gereken haberleri anı anına öğrenebileceğiniz bir adresi tanıtmak istiyoruz size. Son günlerde sektöre büyük bir farklılık getiren ve doğru anlık haber anlayışı ile her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği haber sitesi markahaber.net ile, bu tip sızdırma haberlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Özellikle yeni cihazları takip eden, ne zaman çıkacağı ve özellikleri hakkında bilgi edinmeye çalışan ziyaretçilerimizin de bu siteyi takip etmesini ve haber kaynağını sık kullanılanlara eklemesini tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK