Ana sayfa Mobil 2018 Yılında Çıkması Planlanan En Akıllı Telefonlar

2018 Yılında Çıkması Planlanan En Akıllı Telefonlar

300
0
PAYLAŞ

CES 2018 senesinde tanıtılmış olan akıllı telefonları, göze çarpmış olan ilginç teknolojik alanları bir araya getirdik. Sony, LG, Huawei başta olmakla beraber CES 2018 fuarında sergilemiş oldukları ürünler dikkatleri çekti.

Sony Xperia XA2 ve XA2 Ultra

Sony, Ces 2018 senesinde üç akıllı telefonla beraber Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra ve L’ ile karşımızda olmaktadır. Selfie odaklı bir çift kameralı telefonlar dikkatleri daha çok çekmektedir. Çerçevesiz tasarım bu model ile gelmemiş olsa da üst ve alt kısımlarda bırakılmış olan geniş boşluklarıyla, keskin kenarları Xperia serisinin klasik tasarımını korumuştur. Orta seviye donanımlara sahiptirler.

Vİvo Phone

Apple, Samsung gibi önemli markalardan bekleyip görünmeyen teknolojilerden ekrana gömülü olan parmak izi okuyucusu Vivo’dan gelmiştir. Synaptics tarafından geliştirilmiş olan bu teknoloji ise şimdilik yalnızca OLED paneller ile çalışmaktadır. Ayrıca da parmak izinizi okutabilmek için ilk olarak telefonun kilidini açmanız gerekmektedir. Hız yönünden ise iPhone telefonlardan geriye kalmamıştır.

ZTE Axon M

CES fuarında ilgi çeken telefonlardan birisiyse ZTE Axon M. İki adet 5,2 inç ekranı ile kendisine ilgiyi toplayan telefon, ekran bölünme özelliğini kullanan kişiler için iyi olacaktır. Aynı andaysa iki farklı uygulama çalıştırabilen, bir yandan da video izleyip, diğer yandan mesajlaşmayı sevebilen biriyseniz, artık ekran tasarrufu yapabilirsiniz. 2 adet farklı kullanım senaryosuna uygun olan 5,2 inç ekran artık karşınızda. Telefonun tek olayı, çift ekranlı olmasıdır.

 

BİR CEVAP BIRAK