Ana sayfa Oyun PUBG, Xboc One’da 4 Milyon Oyuncuya Ulaşmayı Başardı!

PUBG, Xboc One’da 4 Milyon Oyuncuya Ulaşmayı Başardı!

197
0
PAYLAŞ

The Battle Royal, yayınlanmış olduğu zamandan bu yana, yaklaşık olarak 1 ay içinde 4 milyondan fazla kullanıcıya ulaşıp büyük bir başarı yakalamıştır. PUBG Corp oyunu bu başarıyı kutlayabilmek için oyuncularına da bonus ödüller dağıtmaktadır.

PUBG Corp, Xbox One’da The Battle Royal, oyunundaysa şuan dört milyonun üstünde oyuncu bulunduğunu ilan etmişlerdir. Daha öncesinde de bildirildiği üzere 12 Aralık 2017 tarihinde, 1 ay içinde 3 milyon Xbox One oyuncusu oyuna giriş yapmıştır. Sonrasındaysa birkaç hafta içerisinde 1 milyon oyuncuyu içine katmayı başardı.

Bu başarıların kutlanabilmesi içinde PUBG Corp, Xbox One oyuncularına hediye olarak, yağma kasalarını alabilmek adına 30 Bin Battle Point verilmiştir. Yapılan açıklamalara göre de 31 Ocak saat 12’den önce oyunu, Xbox One üstünden indirerek bir karakter yaratmış olan herkes bu kupondan yararlanmıştır. Battle Points Şuban ayında ise dağıtılmaya tekrardan başlanacağı gibi haberler bulunmaktadır.

Ayrıca PUBG’nin başarılı olmuş olduğu yer sadece Xbox One değil, Steam’de de rekorlara imzasını atmıştır. Tam tamına 18,5 milyon oyuncuya ulaşıp önemli bir rekoru da kırmayı başarmışlardır. Oyunun popülerliği arttıkça da PUBG Corp, hileleri de daha iyi bir şekilde çözmeye başlamıştır. Bilgisayarda oyunu oynarken herkesin aynı yerde başlaması, kopmaya neden oluğunu anlayan şirket, çözümü içinde başlangıç ekranında olan oyuncuları haritanın farklı bölümlerine dağıtmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK