Ana sayfa Mobil Akıllı Telefonlardan Film İzlerken Gerekli Olan 4 Aksesuar

Akıllı Telefonlardan Film İzlerken Gerekli Olan 4 Aksesuar

229
0
PAYLAŞ

Akıllı telefonlar hayatımızın her noktasında artık yanımızdalar. İş yerlerinde asistan, tuvalette oyun konsolu, otobüsteyse dedikodu makinesi gibi adlandırmalara takılmaktalar. Telefonlar hemen hemen elimizin altındalar. Bazı kişiler artık o kadar alıştılar ki telefonlara, bilgisayar kullanımına bile gerek duymuyorlar.

Telefonlar için USB Bellek

Iphone ya da Anroid olsun, telefondan film izlemek isterken USB bellekler önemli olmaktadır. Örnek olarak köyünüze ziyarete gittiniz ve internete erişebilmek ihtimaliniz yok. daha önceden indirmiş olduğunuz dizileri ya da filmi USB belleğe atıp, yolculuğunuzu daha eğlenceli bir şekle sokabilirsiniz. Hem bilgisayar hem de telefona uygun olan USB belleklerden satın alabilirsiniz.

Telefon Tutucu

Telefonunuzdan film izlerken, en çok ihtiyaç duyulanlardan biri de telefon tutucudur. Telefonu sürekli bir şekilde elinizde tutmak yorucudur. Elinizdeki cihazında terlemesine neden olmaktadır. Bu nedenle telefon tutucusu satın alıp, kendi rahatınıza bakma ihtimaliniz var.

HDMI Dönüştürücü Kablo

Telefondan film izlemek isteyen kişiler bunun çok güzel olduğunu düşünseler de, asla büyük ekranlı televizyonun yerini hiçbir şey tutamaz. HDMI dönüştürücü kablo ile telefonunuzdan filmi ekrana aktarıp, filmin keyfini televizyondan çıkarabilirsiniz.

Dock – Şarj Standı

Bu cihaz ile her şeyi yapma imkanınız var. Telefonunuzu koyacağınız bir stant, flash USB ve kart okuyucu girişleriyle çok işlevsel bir cihazdır. Bilgisayardan film gibi dosyaları alabilmek içinde karşımıza çıkmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK