Ana sayfa Mobil En İyi Android Telefonlar – 2018

En İyi Android Telefonlar – 2018

323
1
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S8

Samsung’un en son çıkan telefonlarından Galaxy S8, müthiş tasarımıyla, büyüleyici ekranıyla ve depolamış olduğu işlem gücü ile ilk sırada yer alıyor. Cihazın 5.8 inçlik ekranı tamamen çerçevesiz bir şekilde. İris tarayıcısıysa telefonu gözlerinizle açmanız imkan tanıyor.

Samsung Galaxy 8 Plus

Galaxy S8 Plus’ın, 6.2 inçlik geniş ekranı herkesin hoşuna gitmeyebilir. Fakat cihazın kullanımı ise kolay olduğundan öne çıkmayı başarmıştır. Biyometrik oturum açmadan, 12 MP karmaya Galaxy S(‘de sevdiğiniz her şeyi Galaxy S8 Plus telefonda da bulabilmekteyiz.

LG V30

2016 senesinin G6’sını geliştirilmiş hali olan V30, gelişmiş tasarımıyla beraber daha büyük ve daha renkli bir erkan ile karşımıza gelmektedir. Oyun oynamayı, film izlemeyi, fotoğraf çekmeyi ve müzik dinlemeyi seven kişiler için harika bir telefon bunu belirtmeliyiz.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung ilk üçte yer almış olması, gerçekten telefonun iyi olmasından kaynaklanıyor. Galaxy Note 8, yüksek fiyatıyla, S8 Plus’a benzerlikleri nedeniyle S8 çiftinin sırasına yükselemiyor. Fakat Note 7’den sonra harika bir dönüş yaptılar. Note 8’in dördüncü sırayı almasındaki en büyük nedenleren birisiyse S pen kalemi, uygulamaları yan yana kullanıma izin verilmesi, 6,3 inçlik ekrana sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Google Pixel 2

Büyük ekranlı telefonları herkes sevmez. Bu yüzden de ele sığabilecek büyüklükte, amiral gemisi gibi güçlü telefon arayan kişiler için Google Pixel 2 ihtiyaçlarını giderebilecek bir telefondur. Ekran çerçevesi pek ince olmasa bile tek elinizle kullanabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Bu aralar yeni telefon almayı düşünüyorum. O kadar telefon arasından ne alıcağımı şaşırdım artık ama güzel bir Tanıtım yazısı yapmışsınız beğendim sıralamışsınız fln çok hoşuma gitti işimi gördüm yani sağolun

BİR CEVAP BIRAK