Ana sayfa Kripto Para Kripto Paralar ve Alım Satım İşlemleri

Kripto Paralar ve Alım Satım İşlemleri

301
3
PAYLAŞ

Kripto paraların alım satım konusu birçok yatırımcı için en çok sorulanlar arasında yer alıyor. Bu paraları satın alabilmek için farklı platformları değerlendirmek mümkün. Bu konuda kaçınılması gereken referans bağlantılarını kullanarak üyelik yapmaktan kaçınılması gerekliliği. Bazı yatırımcılar kendi bağlantılarını mümkün oldukça yaymaya çalışmakta ve böylece yeni yatırımcıların yapacakları işlemlerden belirli bonuslar kazanabilmekte. İlk bakışta kötü değilmiş gibi görünse de bu durum diğer yatırımcılar üzerinden para kazanmak şeklinde değerlendiriliyor. Bu sebeple stın alım işlemleri hizmetlerini sunan alternatifler değerlendirilirken referans linkleri kullanılmadığından emin olmak önemli bir nokta.

BTC ile Tüm Coinlerde İşlem

Satım işlemleri için ise kişilerin öncelikle bir kripto para borsasına girmiş olmaları gerekiyor. Bitcoin ve Ethereum gibi majör kripto para seçenekleri kullanılarak alınabilen diğer coinlerin alım satım işlemlerini yapabilmek için de yine bu borsanın bir parçası olmak gerekmekte. Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve kullanımı oldukça kolay olan alternatif ise Binance.com. Üyeliklerini gerçekleştiren kişiler sahip oldukları kripto para miktarlarını kolayca Binance.com’a tanımlayarak kar ve zarar durumlarını takip edebiliyor. Bunun yanında diğer para tiplerinin o anki değer değişimlerini de gözlemlemeye imkan tanıyan Binance ve benzeri borsalar satın alım ve satıi işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleitirmeleri ile, anlık değer kazanımlarından da özellikle büyük çaplı yatırımlarda kazanç elde etme imkanı sunmaktadır.

3 YORUMLAR

  1. Artık Türkiye’de ve dünyada bir çok sağlam ve güvenilir borsa var. Bazıları kimlik onayı isterken bazıları onay istemeden de işlemlere izin veriyor. Yani artık eskisi kadar zor değil coin alım satımları.

BİR CEVAP BIRAK