Ana sayfa Kripto Para CanYa, Cool Cousin ile Stratejik Ortaklık Kuruyor

CanYa, Cool Cousin ile Stratejik Ortaklık Kuruyor

160
2
PAYLAŞ

Cool Cousin & CanYa – modern dijital nomad için mükemmel bir ikili

CanYa’da modern çevrimiçi freelancerların ihtiyaçlarını karşılamak için gerçekten sınırsız bir platform oluşturuyoruz. Bireyin dünyayı dolaşması, kendi alışkanlık becerilerini çevrimiçi olarak satması, kendi oranlarını ve saatlerini kullanması, gittikçe daha popüler hale gelen bir şeydir.

Sadece ABD’nin 2016’dan bu yana sayısı% 30 artarak 57 milyon freelancerı bulunmaktadır! Bu, Cool Cousin ve CanYa gibi platformların, hızla büyümekte olan bu çalışan grubu için kusursuz ve güçlendirici bir deneyim sağlama hedefi ile denkleme geldiği yerdir.

Peki Cool Cousin nedir?

Cool Cousin dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde neler yapılacağını öğrenmek ve seyahat etmek için yepyeni ve muhlis bir yoldur. Geçmişte seyahat ederken kalmış olabileceğiniz “havalı kuzenizin” dijital eşdeğerine sahip olmak gibidir.

Temel olarak, yeni bir şehri, bu şehirde yapılacak çok sayıda olası şey hakkında kaliteli tavsiyeler ve ipuçları sağlayabilecek, doğrulanmış, gerçek “kuzenler” tarafından sağlanan bilgilerle keşfedebileceksiniz. 500.000’den fazla kuzen ile hızla büyüyorlar ve 10 Nisan’da sadece 24 saatliğine açık olacak olan ve çok beklenen bir ICO’yu üstleniyorlar!

CanYa Ortaklığı

CanYa ile ortaklık mükemmel bir uyum. CanYa’yı kullanacak olan dijital nomadların neredeyse tamamı, yıl boyunca çeşitli zamanlarda evden uzaklaşacak. Uzaklaştıklarında, cool cousin platformunun sunduğu sesli tavsiyelerinden ve ipuçlarından yararlanacaklardır.

CanYa’nın Dijital Nomadlarının da kendi içeriklerini Cool Cousin platformuna eklemeleri teşvik edilecektir. Seyahat ederken CanYa kullanıcıları ayrıca özel Cool Cousin içeriğine erişebilecekler. Aynı şekilde, Cool Cousin kullanıcıları yeteneklerini listelemek ve seyahat ederken kazanmak için CanYa platformuna katılmaları için teşvik edilecek! Cool Cousin kullanıcıları, Cool Cousin yönlendirme kodunu kullanarak katılırlarsa, bonus $CAN tokenleri de alacaklar.

Son sözler

CanYa ve Cool Cousin gibi merkezi olmayan platformlar, freelancerların para kazanma ve dünyayı dolaşma biçimlerini tamamen değiştirecek. Gelecek, freelancerların coğrafi veya finansal sınırlarının olmadığı ve sorunsuz bir şekilde çalışıp seyahat edebilecekleri bir dünyadır. CanYa ve Cool Cousin’da biz bu geleceği gerçeğe dönüştürmeye yardım ediyoruz!

Kaynak: https://www.canyaturkiye.com/canya-merkezi-olmayan-seyahat-danismani-cool-cousin-ile-stratejik-ortaklik-kuruyor/

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK