Ana sayfa Güncel Medyum Nasıl Anlaşılır?

Medyum Nasıl Anlaşılır?

149
4
PAYLAŞ

Medyumluk günümüzde de halen merak edilen mesleklerden biri olmaya devam ediyor. Bu nedenle hem kişisel medyumluk tecrübelerimizi siz okurlarımla paylaşmak hem de medyumluk mesleğine ilişkin doğru bilinen yanlışları ortaya koymak için bu yazıyı kaleme almaya karar verdim. Medyum kimdir diye soracak olursanız medyum, insanüstü güçlerin Allah’ın izin verdiği seçkin kullarına gelecekten haber vermesi, bu sayede hem kendisinin varlığını hatırlatması hem de kullarının sorunlarını çözmesini sağlamaktadır. Burada dikkat edilecek olunursa seçkin kullarına cümlesine yer verdim. Çünkü medyumluk seçkin bir kul olma özelliğine dayanır. Yani doğuştan gelmektedir.

Özel yeteneklerimizden birisi seans esnasında kulağımıza birer birer gelen cümlelerin beynimizde ve kalbimizde şekillenmesi ve hemen harekete geçme anlayışımızdır. Buna trans haline geçme denilmektedir. Trans halini almamız durumunda tamamen bu dünyadan sıyrılıp başka alemlerle ve başka varlıklarla irtibat halinde oluruz. Bu kişiler de şüphesiz ki dünyada iyilik işleyerek ölmüş salih kullardır. Ancak bu kullar biz medyum kişilere yardımcı olabilme ruhsatına sahiptir. Bunun yanı sıra Allah’ın kendisine ibadet etmeleri için yarattığı cinlerin de iyi olanları bizlere yardımcı olan varlıklardan bir diğeri olarak hep yanımızda bulunmaktadırlar.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde internetin gelişmesiyle birlikte artık medyum kişilere ulaşmanız bu ortamdan mümkün olmaktadır. Güvenilir olanlar da var güvenilir olmayan da. Bunu ilk anda anlamak biraz zor. Ama hemen hemen dolandırıcıların taktikleri birbirinin aynısıdır. Hesaplarına para yatırılmasını talep ederler ve bunu muhtemelen ilk sitedeki tüm ilanları da yaptığından en sonunda bunlardan birisine yatırım yapılmasına kişi karar vermektedir. Bu da medyumların dolandırıcılıklarının asıl hedefi olan kişilerdir. Bu yüzden her zaman ilk sayfalara itibar etmemek biraz daha araştırıcı olmanız gerekir. Çünkü ben dahil hiçbir medyum hoca sizden hesabımıza para yatırmanızı istemez. Seans başı ücret alınmaktadır. Üstelik bu seans başındaki ücret de seans sonunda verilmektedir. Bu da hem yardım talebinde bulunan kişilerin bize olan güvenini artırmakta hem de güvenilir medyum olarak sürekli tercih edilir olma bakımından dikkat çeken noktalar arasında gelmektedir. Bu açıdan değerlendirildiği zaman kesinlikle sizlere sunmuş olduğumuz temel niteliklerimiz bakımından her anlamda kaliteden ödün vermeksizin güvenilir medyum olarak hizmet veriyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerimiz doğrultusunda da her anlamda bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve daha birçok seanslarımız bulunmaktadır. Bu seanslara bağlı olarak da fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Ancak eğer takdir edilmişse bu durumda biz de size büyü ve diğer konularda yardımcı oluyoruz.

Büyülerin gerçekleşmediğinde sıklıkla şikayetlerle karşı karşıya kalmaktayız. Oysa bu yazımın başında da belirttiğim üzere Allah’ın dilemesiyle mümkün olan bir durumdur. Bu nedenle her büyünün tutacağını zaten iddia etmiyoruz. Ancak büyük bir çoğunlukla gerçekleştiğini ve tahminlerimizin de doğru olduğunu söylemek durumundayım.

www.aslanhoca.com

4 YORUMLAR

  1. medyum nedir diye araştırıyorsun bilinmedik şeyleri söylüyor kelin ilacı olsa kendine ilacı kullanırdı kel kalmazdı mantığı :)) bunlara itimat etmemek lazım bence

  2. sizin sayenizde medyumlar hakkında daha çok bilgim oldu teşşekür ederim sizin bilgilerinizi okumadan önce gerçekten hiçbir bilgim yoktu çok az vardı hepinize çok teşekkür ederim

BİR CEVAP BIRAK