Ana sayfa Kripto Para Son Zamanlarda Sıkça Tercih Edilen Alt Coinler

Son Zamanlarda Sıkça Tercih Edilen Alt Coinler

410
13
PAYLAŞ

Bitcoin’in son zamanlarda yaptığı büyük patlama ardından, gözler alt coinlere çevrildi. Son zamanlarda sıkça tercih edilen alt coinler ile büyük karlar elde etmeniz mümkündür. Şifrelenmiş bir sanal para olarak ortaya çıkan Bitcoin’den sonra alt coinlerde aynı yolu izleyerek gündeme gelmeyi başarmıştır. Son zamanlarda Bitcoin’e olan ilginin artması, farklı bitcoin türevlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Alt coin, farklı algoritma yapısına sahip olan yeni şifrelenmiş birimlere verilen isimdir. Kısacası bitocin benzeri şifrelenmiş para birimleri olarak da açıklanabilir. 200’den fazla farklı alt coin bulunmaktadır. Bitcoin Exchange sitelerinde oldukça ilgi gören bu sanal paralar ile yatırımlar yapabilirsiniz.

En Çok İlgi Gören Alt Coinler Hangileridir?

Ripple

2012 senesinde bir ödeme ağı ve kripto para birimi olarak gündeme gelen Ripple, madenciliği yapılmayan alt coin türleri arasındadır. Bir şirket tarafından yönetilen bir coin olan Ripple, merkezi bulunması nedeniyle en fazla tercih edilen coin sistemlerinden biridir.

Enjin Coin

Eşya transferine yepyeni boyut kazandıran Enjin Coin’in 2018 senelerinin ortalarında doğru büyük ilgi görmesi bekleniyor. Bir çok oyun ile anlaşma içerisinde bulunan Enjin Coin, yatırım yapmak isteyen kişiler için önemli fırsat

Monaco

‘İstediğin yerde, İstediğin zaman!’ sloganı ile piyasaya giriş yapan Monaco, 2018 senesinde değerlendirilmesi gereken alt coinlerden biridir. Son zamanlarda en sık tercih edilen alt coinlerden biri olan Monaco, aynı zamanda kart olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Basic Atteniton Token

Alt coin türleri arasında reklamcılık dünyasına yeni bir soluk kazandıran Basic Attention Token, 2018 senesinde patlama yapması beklenen alt coinlerden bir tanesidir.  Bu alt coin sistemi, reklamcılık sektöründe komisyonların yüksek olması nedeniyle ortaya çıkmıştır.

13 YORUMLAR

  1. Bu coinler için çok şey dönecek dediler fakat birkaç yerde görüyorum ki bozdurma ofislerini bile açıyorlar artık 🙂 Gelecekte neler olacak kim bilir

  2. XSN coini twitter da görüp yorumlar üzerine 10.000 sat larda almıştım. Şimdi 3000 leri görmüyor. Proje çok iyi ama reklam yok ekipte.

  3. Millet nasıl kazanıyor bu coinleri çok merak ediyorum artık hackler bitcoin istiyo 🙂 Paylaşım için teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK