Yaşam & Hayat

Adele’in hayatını değiştiren kitap: Untamed-Stop Pleasing, Start Living (Yabani-Memnun etmekten vazgeçin, yaşamaya başlayın)


Adele'in hayatını değiştiren kitap: Untamed-Stop Pleasing, Start Living (Yabani-Memnun etmekten vazgeçin, yaşamaya başlayın)

Eşi Simon Konecki’den boşandıktan sonra hızla zayıflamaya başlayan ve son zamanlarda verdiği 45 kilo ile konuşulan İngiliz şarkıcı Adele, hayatını değiştiren kitabı açıkladı.

Dünyanın en çok kazanan şarkıcılarından olan Adele, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla
Glennon Doyle’un, Untamed-Stop Pleasing, Start Living (Yabani-Memnun etmekten vazgeçin, yaşamaya başlayın) isimli kitabının hayatını değiştirdiğini söyledi.
32 yaşındaki sanatçı kapağını paylaştığı kitap için 
“Eğer hazırsanız, bu kitap beyninizi sarsacak ve ruhunuzun çığlık atmasına neden olacak. Bu kitabı okuduktan sonra kendim için çok hazırım! Sanki ilk kez vücuduma girmişim gibi. Gerçekten gevşeme ve kendisine sıkıca tutunma kapasitesine sahip herkes bunu yapsın, okusun, yaşasın, deneyimlesin” ifadelerini kullandı. 

Adele ayrıca, kitabı okurken bir kalem bulundurmayı da önerdi. Şarkıcı kitabı okurken pek çok önemli kısmın not alınması gerektiğini söyledi.
Adele paylaşımında “Sadece kendi neşemden, mutluluğumdan ve özgürlüğümden sorumlu olduğumu bilmiyordum! Özgürleşmemizin etrafımızdakileri de özgürleştireceğini kim biliyordu? Çünkü ben bilmiyordum!! Tıpkı bir Disney karakteri gibi stresli, dağınık, kafası karışık ve kendimizi düşünmememiz gerektiğini sanıyordum” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcının paylaşımını Katy Perry de beğenerek destekledi. Untamed-Stop Pleasing, Start Living bu yıl Mart’ta yayımlandı. Adele’in paylaşımını fark eden yazar Glennon Doyle “Geçen günü onun (Adele’in) paylaşımıyla uyandım. Yatağa atladım ve Abby’i uyandırdım, telefonu ona verdim. Okudu ve birbirimize baktık, gülmeye başladık. Adele’in şarkıları bizim aşk hikayemizin fon müziğiydi” dedi.

Grammy Ödüllü sanatçı daha önce de I May Destroy You dizisini çok beğendiğini açıklamıştı.

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Hamile oyuncu Sadie Robertson corona virüse yakalandı 
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı