TeknolojiTeknoloji Haber

Apple satışlara ne zaman başlayacak? Apple iPhone 11, 12, 13 satışları yeniden başlayacak mı?

Apple satışlara ne zaman başlayacak? Apple iPhone 11, 12, 13 satışları yeniden başlayacak mı? Sorularının cevapları araştırılan konular arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple, Türkiye’deki iPhone satışlarına ilişkin önemli bir karar aldı. Gün içinde yaşanan döviz kuru hareketliliği nedeniyle iPhone satışlarının durdurulduğu iddia edildi. İşte, Apple satışlara ne zaman başlayacak? Apple iPhone 11, 12, 13 satışları yeniden başlayacak mı?

Apple’ın resmi sitesinde satılan iPhone 11’in satışları, bugün akşam saatlerinde birden bire durdu. Daha sonra bu durumun diğer cihazlarda da yaşanmaya başlandığı görüldü.

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? 25 Mart 2021 BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu?)

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu