BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Apple Watch 8’in Tasarımı Sızdı: Çok da Yeni Bir Tasarım Beklemeyin!

Apple’ın akıllı saat serisinin bir sonraki ürünü Apple Watch 8, 2022 eylül ayında gelecek gibi görünüyor. Ancak bu yeni ürün ile ilgili sızıntılar şimdiden başladı. Resmi olmayan tasarım görüntülerinde, Apple Watch 8’in eski sürümlere oldukça benzer bir yapıya sahip olacağı görülüyor.Siri ile Geçen 10 Uzun Yıl: Siri’nin Dünü, Bugünü ve Yarını…Apple’ın sesli asistanı Siri, 10 yılı geride bıraktı. Daha önce birçok Apple ürününde doğru çıkan sızıntıları ile tanınan @LeaksApplePro’dan gelen bilgilere göre tasarım açısından “en belirgin değişiklik” saatin kasasının yan tarafında yer alan yeni bir hoparlör ızgarası. Apple Watch 8’in 7 ile aynı tasarımı kullanması büyük bir dezavantaj olarak düşünülmemeli, zira Apple Watch 7 oldukça iyi bir tasarıma sahipti. Ancak yine de kullanıcılar, Apple’dan artık değişik bir şeyler bekliyor.
Aynı kaynaktan gelen bir başka sızıntıda ise, Apple Watch 8’in iPad Air’de olduğu gibi açık yeşil renk seçeneğine sahip olacağı belirtiliyor. Apple Watch 7 için renk seçenekleri mavi, siyah, gri, yeşil ve kırmızı idi. Dış görünüşü pek farklı olmasa da teknolojik olarak yeni özelliklere sahip olacağı kesin. Dedikodulara göre Apple Watch 8 kullanıcının şekerini ölçüp izleyebilecek.
Önceki HaberGoogle’ın Ana Şirketi Alphabet, Ofisinde Robot Çalıştıracak!

Sonraki HaberBebeklere COVID-19 Aşısı Yapılacak mı? İlk Adım Atıldı!

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Güney Kore, Ay yörüngesine yeni nesil uydular konuşlandıracak

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu