BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Apple’dan Bir Tanıtım Etkinliği Daha: Apple Unleashed Tarihi Belli Oldu!

WWDC etkinlikleri ve Eylül ortasında yapılan iPhone 13 tanıtım etkinliği ile Apple’ın bu yılı kapattığını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Apple, şimdi de 18 Ekim’de yeni bir etkinlik daha düzenleyeceğini resmi olarak duyurdu. Bu etkinlikte neler göreceğimiz belirsiz olsa da, bazı tahminler yapabiliriz: Birkaç yeni Mac ve yeni bir M1 işlemci…Popüler Oyun Fall Guys’a Squid Game Benzeri Bir Bölüm mü Geliyor?Fall Guys’ın mimarı, oyunda Squid Game’in Kırmızı Işık/Yeşil Işık oyunu benzeri bir bölüm oluşturmayı düşündüklerini ancak sonrasında vazgeçtiklerini açıkladı. Apple’ın Unleashed adını verdiği etkinliğin davetiyesinde, hyperspace tarzında bir Apple logosuna yer verilmiş. Etkinlik, Apple.com’dan veya Apple TV uygulamasından izlenebilecek, belirtilmese de muhtemelen Apple’ın YouTube kanalında da mevcut olacak.

Unleashed! These next six days are going to speed by. #AppleEvent pic.twitter.com/0ops2bVPvl
— Greg Joswiak (@gregjoz) October 12, 2021
Tahminlere geri dönelim… Apple’ın bu etkinlikte daha büyük MacBook Pro’lara ve Mac Pro’ya odaklanacağına ve onları yenilenmiş M1 çipleriyle süsleyeceğine inanmak mümkün. Bunun nedeni, Apple’ın geçen Haziran’da önümüzdeki iki yıl içinde tüm bilgisayarlarını kendi işlemcilerine taşıyacağını söylemesi ve bu bilgisayarların halen işlemci güncellemesini almamış olması.
Bazı analistler, yeni bilgisayarlara bir de AirPod’ların yükseltilmiş bir versiyonunun eşlik edebileceğini söylüyor. Ama bunun olma ihtimali şimdilik çok da yüksek görünmüyor.
Önceki HaberPopüler Oyun Fall Guys’a Squid Game Benzeri Bir Bölüm mü Geliyor?

Sonraki HaberInstagram, Duyurduğu Yeni Özellikle Çöktüğünü “Bize Söyleyecek”

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  100 milyon yıl öncesine ait yeni bir çiçek türü keşfedildi

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu