BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Beklenen Dev Oyun Battlefield 2042, Yine COVID-19’a Yenik Düştü!

Oyun dünyasının en can sıkıcı yönlerinden biri, merakla beklediğimiz oyunların sıklıkla ve defalarca ertelenmesi. Ve bu durum bir kez daha yaşanıyor. DICE’ın FPS oyunu Battlefield 2042, 19 Kasım 2021’e ertelendi.Battlefield 2042 Henüz Çıkmamış Olsa da Hileleri Şimdiden Ortaya ÇıktıBattlefield 2042 ile popüler serinin devamı henüz sunulmamış olsa da, şimdiden bu oyun için hile yazılımları ortaya çıkmaya başladı…. Geliştirme ekibi ve EA tarafından yapılan ortak açıklamada, bu son dakika değişikliğinin nedeni olarak devam eden COVID-19 salgını gösterildi. Neyse ki erteleme çok da uzun değil; oyunun açıklanan ilk yayın tarihi 22 Ekim olarak duyurulmuştu.
Yapılan açıklama şu şekilde: “Oyunun ölçeği ve kapsamı göz önüne alındığında, lansmana doğru ilerlerken ekiplerimizin stüdyolarımıza geri döneceğini ummuştuk. Devam eden koşullar bunun güvenli bir şekilde olmasına izin vermiyor. Battlefield 2042 vizyonunu gerçekleştirmek için fazladan zaman ayırmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.”
Call of Duty: Vanguard’ın 5 Kasım’da ve Halo Infinite’in 8 Aralık’ta çıkması planlanıyor. Bu da Battlefield 2042’nin bu iki dev FPS oyunun arasına yerleşeceğini gösteriyor.
Battlefield 2042, PC (Origin, Steam ve Epic Games Store), Xbox One, Xbox Series X – S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlanacak.
Önceki HaberXiaomi’den iPad’e Sağlam Bir Rakip ve Bir de Yeni Akıllı Bileklik Geldi!

Sonraki HaberTürk Telekom ve Playstore’dan, Deathloop İçin Büyük Fırsat!

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  İKA ve İHA'larda yeni dönem! | VİDEO

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu