Yaşam & Hayat

Beşinci James Bond Pierce Brosnan’dan ilk James Bond Sean Connery’ye anma: Gençken benim en büyük James Bond’umdunuz

Pierce Brosnan, önceki gün hayatını kaybeden Sean Connery’yi andı. 67 yaşındaki Brosnan, 90 yaşında hayatını kaybeden Connery’nin ardından sosyal medyadan bir mesaj paylaştı.

“Sir Sean Connery, kendisi James Bond haline gelen bir adam olarak gençken benim en büyük James Bond’umdunuz. Sonsuza kadar yaşayacak büyük bir sinematik ihtişamı geride bırakıyorsunuz. İkonik ayak izlerinizi takip eden bizlerin önünü açtınız. Rolde kendi yorumlarımızla ilerlerken, sırayla her birimiz size saygı ve hayranlıkla baktık” ifadesini kullandı.  

Brosnan ayrıca, “Bir aktör ve bir insan olarak her anlamda kudretliydiniz, sonsuza dek öyle kalacaksınız. Bütün dünya sizi sevdi ve özleyecek” mesajını paylaştı.

Connery, James Bond karakterine hayat veren ilk aktör olurken, 1963’te çekilen Dr. No filmiyle birlikte yedi kez 007 rolüne büründü.

James Bond’a hayat veren beşinci aktör olan Pierce Brosnan ise 1995 ile 2002 yılları arasında dört filmde rol aldı.

25’inci James Bond filmi olan No Time to Die’ı ise beşinci ve son kez Daniel Craig canlandırıyor.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Üzerinde 7 bin 801 pırlanta bulunan yüzük Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı