TeknolojiTeknoloji Haber

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? 22 Aralık 2021 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL oldu?) – Son Dakika Teknoloji Haberleri

Dün yeşile dönen kripto para piyasalarındaki yükseliş sürüyor. 

Coingecko’da yer alan verilere göre piyasalar son 24 saatte yüzde 2 yükselerek 2 trilyon 417 milyar dolar büyüklüğüne ulaştı. 

Saat 10.00 itibariyle Bitcoin’deki yükseliş ise yüzde 1.3 oldu. BTC’nin fiyatı 49 bin 297 dolara yükselirken, piyasa hakimiyeti 38.55 seviyelerine geldi. 

Ethereum’daki yükseliş BTC’nin gerisinde kaldı. ETH’nin fiyatı binde 9 artarak 4 bin 58 dolar oldu. 

Öte yandan Ripple hızlı yükselişini sürdürüyor. XRP’nin fiyatı yüzde 6.5 artarak 96 cente çıktı. Ripple böylece uzun bir aradan sonra yenide 1 dolar seviyesine yaklaştı.

Dogecoin’deki yükseliş ise daha az oldu. DOGE’un fiyatı yüzde 1.1 artarak 17 centte kaldı. DOGE coin yaşadığı durgunluk nedeniyle en büyük 10 kripto para arasındaki yerini kaybetti. 

VIDEO: BİLGİSAYARA BİTCOİN ZAMMI

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Huawei, Hollanda'da 5G altyapısından çıkarıldı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu