Sağlık

Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal’dan açıklama: Covid’in bıraktığı sıkıntılar var


Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal'dan açıklama: Covid'in bıraktığı sıkıntılar var

Corona virüse bağlı solunum sıkıntısından dolayı kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınan Burak Sergen, normal odaya alındı. Sergen’in durumu hakkında açıklama yapan nişanlısı Nihan Ünsal, “Durumu iyi ama vücudunda Covid’in bıraktığı sıkıntılar var” dedi.

Corona virüse yakalanan oyuncu Burak Sergen’in Sağlığı günden güne iyiye gidiyor. Tedavisi bir aydır yoğun bakımda devam eden ünlü oyuncu, normal odaya alındı.
60 yaşındaki oyuncunun son sağlık durumunu nişanlısı Nihan Ünsal açıkladı.
Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal, ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında şu ifadeleri kullandı: “Artık Covid bölümü olmayan normal odadayız. Durumu iyi ama vücudunda Covid’in bıraktığı sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor ama durumu iyi.”
Sergen’in rol aldığı Sadakatsiz dizisinin yayınlanacak yeni bölümüne videoyla katılacağı öğrenildi.
Sergen, ailesiyle rol gereği dizide hastanede odasından görüntülü sohbet edecek.

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Birleşik Krallık’ta iki kişide maymun çiçeği virüsü tespit edildi
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı