İnternetTarayıcılarUygulamalar

Chrome mobil için önemli gelişme!

Chrome mobil uygulaması, artık PC kullanıcıları için de önemli bir kolaylık sunacak. Mobilde gezinilen web sayfası, PC’ye gönderilebilecek.

PC için Chrome mobil kolaylığı

Akıllı telefonlar artık günlük ihtiyacın ötesine geçerek, iş süreçlerinde de kullanıcıların en büyük yardımcısı haline geldi. Bu nedenle akıllı telefon geliştiricileri ve uygulama geliştiricileri, iş süreçlerine de uyacak şekilde yenilikler yapmaya çalışıyor.

Son olarak bunun için Chorme’un mobil uygulamasında önemli bir yenilik gerçekleşti. Yayınlanan yeni güncellemeye Chrome’un mobil sürümünde kullanıcılar paylaş butonuna basarak, ‘sendtoyour’ seçeneğine tıkladığında ilgili web sayfasını PC tarayıcısıyla paylaşıyor. Bu web sayfası, PC’deki tarayıcıya bildirim olarak geliyor ve kolaylıkla ulaşılabilir oluyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Facebook Rekor Kırdı
Kaynak
TechInside
Etiketler
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı