Sağlık

Coronavirüs enfeksiyon belirtileri neler? (eN Sağlıklı Sohbetler 28 Mart 2020)Coronavirüs enfeksiyon belirtileri neler? (eN Sağlıklı Sohbetler 28 Mart 2020)

Daha doğru ve daha güzel bir yaşamın yöntemlerini, bilimsel araştırmalar ışığında konunun uzmanları MarlinPlus yapımcılığında hazırlanan eN Sağlıklı Sohbetler’de tartışıyor.
Bu hafta programın gündemini, küresel salgın coronavirüs belirliyor. Burcu Kaya “Coronavirüs enfeksiyon belirtileri neler?”, “Virüse karşı uygulanan tanı ve tedavi yöntemleri hangileri?”, “Virüs ile mücadele konusunda alınması gereken önlemler ne olmalı?” sorularını soruyor, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Uzmanı Prof. Dr. Nahit Çakar ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Merih Kalamanoğlu Balcı yanıtlıyor. En Sağlıklı Sohbetler, 29 Mart Pazar 19.15’te NTV’de.Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Aile hekimlerinden "randevu" uyarısı | NTV

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu