BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Crusader Kings III: Royal Court’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Taht odası olmayan kral veya kraliçe ne yapar? Tarihin en büyük hükümdarlarının hepsinin konuklarını ağırladıkları ve egemenliklerini sergiledikleri bir yeri vardı. Crusader Kings III oyuncuları, maiyetlerini yönetmenin ve tarihin en prestijli hanedanlığını kurmanın yeni yöntemlerine yakında sahip olacaklar.15 Yıllık İşlemciye Sahip Olan PC’ye Windows 11 Kurdular!15 yaşındaki bu işlemci, Microsoft’un TPM 2.0 şartı getirdiği Windows 11 işletim sistemini sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor.. Royal Court, Orta Çağ’da geçen ödüllü strateji rol yapma oyunu Crusader Kings III’ün ilk büyük genişleme paketidir. Koltuk hükümdarları ve gelecek vadeden imparatorlar, 8 Şubat 2022’den itibaren strateji oyunlarının siyaset, entrika ve zengin karakter odaklı hikayelerin en detaylı karışımlarından birinde eserler biriktirebilecek ve yeni özelliklerde milletler oluşturabilecekler.
Crusader Kings III: Royal Court kısa tanıtım fragmanını buradan ve detaylı tanıtım fragmanını ise buradan izleyebilirsiniz.
Crusader Kings III: Royal Court aşağıdaki ana başlıkları içerir;
Taht Odası: Kraliyet maiyetinizin görünüşü, hanedanınızın şimdiye kadarki tüm ihtişamını ve prestijini yansıtacaktır.
Kalabalık Durumlar: Köleler ve saray mensupları sorunlarıyla size geldiklerinde onlarla etkileşime geçin.
İhtişam: Rakiplerinizi etkilemek ve daha yüksek standartları olan konukları cezbetmek için daha süslü tuzaklar ve daha iyi yemeklerle maiyetinizdeki yaşam kalitesini yükseltin.
İlham Veren Kişiler: Yetenekli sanatçılar, zanaatkarlar ve düşünürler yeni projeler üzerinde çalışarak hazineler ve eserler ile katkıda bulunabilirler.
Hibrit Kültürler: Nüfusunuza ve coğrafyanıza özel olarak uyarlanmış yeni bir yaşam tarzı geliştirerek çok kültürlü bir alandan en iyi şekilde yararlanın.
Kültürel Çeşitlilik: Geleneksel kültürünüzü geride bırakın, böylece onu isteklerinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayın.
Royal Court’un çıkışıyla beraber Crusader Kings III’e yeni bir kültür arayüzü, küçük maiyet görevleri ve daha fazlası da dahil olmak üzere CK3’e sahip olanlar için ücretsiz ve kapsamlı bir güncelleme de eşlik edecek.
Önceki HaberSadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Çip teknolojisinde ABD-Çin kapışması | NTV

Sonraki HaberSamsung, Çip Sıkıntısı Gölgesinde, Dev Bir Yarı İletken Fabrikası Kuruyor!

Kaynak

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu