TeknolojiTeknoloji Haber

D-Smart GO ile Evdekal! – Teknoloji Haberleri


Tüm dünyayı saran koronavirüs tehlikesi sebebiyle küresel olarak insanlara evlerinden çıkmamaları çağrısı yapılıyor, D-Smart GO tüm ailenin evdeki eğlencesi haline geliyor.

Gişe rekortmeni filmler, birbirinden heyecanlı diziler, ulusal kanalların canlı yayınları, D-Smart’a özel kanallar tek bir abonelik üzerinden tüm aileye keyifli vakit sunuyor. D-Smart GO ile aynı anda farklı içerikler TV, tablet, telefon ya da bilgisayardan izlenebiliyor.

Yenilenen D-Smart GO’da ilk 1 ay abonelik ücreti alınmıyor ve taahhüt yok. Hemen denemeye başlamak için App Store ya da Google Play’den indirip abone olup koşulsuz şartsız 1 ay film-dizi paketi ücretsiz olarak izlenebilir. Üstelik ücretsiz üyeliğini 31 Mart 2020’ye kadar başlatanlara özel hediye süresi sonunda Film-Dizi paketi 1 ay boyunca 19,90 TL yerine 9,90 TL.

Siz de D-Smart GO’nun film ve dizileri ile tüm aile evde keyifli vakit geçirmek için hemen indirin, evde kalın, sağlıklı kalın!

 

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Instagram çöktü mü? 4 Aralık Instagram erişim sorunu ne zaman düzelecek? Son gelişmeler...

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu