BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Diablo 4’te Immortals gibi mikro işlemler olmayacak…

Blizzard, Diablo Immortal’ın oyun içi satın alma sisteminin, Diablo 4’te bulunmayacağını doğrulayarak herkesin yüreğine su serpti. Zira şirket, Diablo Immortal’da ilerlemek için para harcamak zorunda kaldıklarını söyleyen kullanıcıların tepkisini çekiyor.
Diablo başkanı Rod Fergusson’un bir tweet ile onayladığı üzere, Diablo 4’ün oyun içi satın alımları kesinlikle isteğe bağlı kozmetik ürünler ve tamamen hikaye odaklı genişlemelerle sınırlı kalacak.
Diablo 4, 2023 yılında piyasaya sürülecek ve geliştirme ekibi, Diablo Immortal’ın karşılaştığı eleştirileri göz önünde bulunduruyor gibi görünüyor. Mobil ve PC platformlarında oynanabilen oyun, Metacritic’te çok düşük bir kullanıcı inceleme ortalamasına sahip ve çoğu oyuncu, aşırı fazla olarak yorumladıkları mikro işlemleri oyundan kaçınma sebepleri olarak gösteriyor.

Şu ana kadar Diablo 4’ün geliştirme ekibi doğru şeyleri söylüyor ve gösteriyor. Alfa öncesi oyun görüntüleri ve Xbox ve Bethesda Showcase’deki güçlü sunum hayran kitlesi tarafından olumlu karşılandı.

İlgili Galeri
5 arkadaş 40 yıldır aynı yerde aynı fotoğrafı çektiriyor: İşte son halleri

Galeriye Gözat

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  eFootball Championship Başlıyor! - CHIP Online

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu