Sağlık

Dünyanın ilk başarılı eş zamanlı yüz ve çift el nakli operasyonu: Umut her zaman var, inancınızı kaybetmeyin – Sağlık Haberleri

Diğer taraftan, ABD’de corona virüs salgını nedeniyle geçen yılın ilk aylarında organ bağışları düştü. DiMeo’nun nakil ekibinin pek çok üyesi de geçici olarak acil durum ve pandemik müdahale birimlerinde çalışmak üzere görevlendirildi. Yine de Rodriguez, durumun işlerin kötüleşmesi izin vermediklerin ifade ederek, “Ameliyathanede herkesin adımları aynen takip etmesini sağlayan ekiplerimiz vardı, böylece bir ritmi atlamadık veya sıranın dışına çıkmadık ve beklenenden daha iyi gitti. 140’tan fazla sağlık uzmanından oluşan bir ekip zamana karşı yarıştı, böylece bağışlanan dokunun kan desteği almadan yaşayabileceği süreyi aşmadan her iki eli de ön kolun ortasına kadar nakletti. Ardından, alın, kaşlar, kulaklar, burun, göz kapakları, dudaklar, kafatası çizgisi, yanak ve çene kemiği dahil olmak üzere DiMeo’nun yüzü için operasyona başlandı” dedi.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Corona virüsü yenen 8 kişi alkışlarla taburcu oldu

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu