Sağlık

Fransa’da 16 yaşındaki genç kız corona virüsten hayatını kaybetti


Hasta ve özellikle yaşlıları etkilediği bilinen corona virüs salgını Fransa’da 16 yaşındaki bir genç kızın ölümüne neden oldu.

Paris’te yaşayan Julie A isimli Fransız genç kız bir hafta önce hafif öksürük ve nefes darlığı şikayeti ile hastaneye başvurdu.   

Hastanede corona virüs teşhisi konulan 16 yaşındaki Julie A, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Julie’nın, Fransa’da virüs salgınından hayatını kaybeden en genç vaka olarak kayıtlara geçti. 

Daily Mail’de yer alan habere göre ise, Julie A’nın kız kardeşi Manon, kardeşinin daha önce herhangi bir hastalığa sahip olmadığını belirtti. 

”VİRÜSÜN GENÇLERİ ETKİLEMEDİĞİNİ SÖYLEDİLER, İNANDIK”

Genç kızın annesi Sabine ise kızının ölümünü dayanılmaz bir acı olarak belirterek, ”En başından beri virüsün gençleri etkilediği söylenmedi. Herkes gibi biz de inandık” açıklamasında bulundu.  

VİDEO: VİRÜSE KARŞI ÇOCUKLARDA HANGİ BELİRTİLERE DİKKAT EDELİM?Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Dr. Fauci: Vakalardaki en ufak bir artış bile normale dönüşü durdurmalı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu