Teknoloji HaberYazılım

Google Mezarlık Oluşturdu

Google, her ne kadar başarılı projeleriyle gündeme gelse de, arka planda birçok başarısız projesi de yer alıyor. Bunun için Google mezarlık sergisi başlattı.

Google mezarlık: Killed by Google

Teknoloji şirketleri, her Cadılar Bayramı için eğlenceli projeler ortaya çıkarmak için yarışıyor. Bu yılki ilk ve en dikkat çekici proje ise mezarlık sergisiyle Google’dan geldi.

Seattle ofisinde bir mezarlık sergisi oluşturan Google, şimdiye kadar geliştirdiği ve başarısız olduğu hizmetler için temsili anıtlar yaptı. Bu sergise Google Buzz, Google Reader, Orkut gibi hizmetler yer alıyor.

Killed by Google isimli bu sergi için Chrome ekibinin lideri Dana Fired, ürkütücü mü yoksa üzücü mü olduğuna karar veremedim şeklinde espirili bir yaklaşımda bulundu. Bu mezarlığa katılan yeni projeler olacak mı hep birlikte göreceğiz.

blank

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Arjantin'de 70 yıl önce bulunan balık fosilinin 70 milyon yıllık olduğu keşfedildi
Daha Fazla Göster

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu