Yaşam & Hayat

İbrahim Tatlıses hayatının dönüm noktasını milyonlar önünde anlatacak (İbo Show için geri sayım)
<h4 class=İbrahim Tatlıses hayatının dönüm noktasını milyonlar önünde anlatacak (İbo Show için geri sayım)

” />

Star TV milyonların özlediği İbo Show’u, 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana getiriyor. İlk bölümde İbrahim Tatlıses, hayatının dönüm noktasını milyonlar önünde anlatacak.

Star TV, milyonların özlediği İbo Show’u, 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana getiriyor.

Birbirinden ünlü isimlerin konuk olacağı İbo Show, her Cumartesi, saat 20.00’de ekranlara gelecek.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlanacağı programda, tam anlamıyla nostalji rüzgarı yaşanacak.  Herkesin merakla beklediği İbo Show ilk bölümüyle herkesi ekran başına kilitleyecek.

Kahkahanın ve hüznün bir arada olduğu ilk bölüm konukları ise birbirinden özel isimlerden oluşuyor. Ünlü sanatçıya ilk bölümde; Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer eşlik edecek.

Yıllar süren suskunluğunu da ilk bölümde bozan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, hayatının dönüm noktasını milyonlar önünde anlatacak.
Sitemlerini, hüzünlerini ve özlediklerini seyirci ile paylaşacak olan Tatlıses, ‘Benim için her şeyi diyorlar. Nereden bileceksiniz benim neler çektiğimi?” diyerek seyirciye içini dökecek.
İBO SHOW İLK BÖLÜM TANITIMI

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Fatma Turgut telefonuyla kendi klibini kendi çekti
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı