BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

İngiltere’deki “Squid Game” Yol Levhası, Polise Açıklama Yaptırttı!

Birleşik Krallık’taki Thames Valley Polisi, Twitter’da ilginç bir paylaşım yaptı. Paylaşımın konusu, garip bir yol levhasıydı. Bu levhayı açıklama ihtiyacı duyan polis, levhanın Squid Game’le ilgisi olmadığını yazdı ve vatandaşları herhangi bir Squid Game oyununa götürmeyeceğine dair güvence verdi. Üç şekilden oluşan tabela, aslında yol çalışmaları yapılırken sürücüleri bir saptırma rotasından haberdar etmek için yerleştirilmişti.Popüler Oyun Fall Guys’a Squid Game Benzeri Bir Bölüm mü Geliyor?Fall Guys’ın mimarı, oyunda Squid Game’in Kırmızı Işık/Yeşil Işık oyunu benzeri bir bölüm oluşturmayı düşündüklerini ancak sonrasında vazgeçtiklerini açıkladı.
Evening all, So, We can confirm that by following this signage from the M4 Junction 5 in @TVP_Slough will not lead you to the popular @netflix series #SquidGameIt’s just directions for diversion routes during the roadworks…phew! #P6110 pic.twitter.com/eIGcMJPuzf
— TVP Roads Policing (@tvprp) October 11, 2021
Mütevazı üçgen, kare ve daire, popüler Netflix serisi Squid Game’in dünyayı kasıp kavurmasıyla son zamanlarda markalaştı. Netflix’in şimdiye kadarki en büyük yapımı haline gelen şovu, Bridgerton’ı bile tahtından indirmeyi başardı.
Seride, ölümcül oyunlara davet için bir daire, üçgen ve kare içeren bir karvizit kullanılıyor. Bu nedenle, üçgen, kare, daire yol levhası bir anda gündeme oturmayı başardı.
Önceki HaberQuake’ten, PS5 ve Xbox Series S/X Sahiplerine 4K / 120 FPS Müjdesi

Sonraki HaberEvinizi Sinema Salonuna Çevirecek Ses Sistemleri

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Bilim insanları keşfetti! Demir dişiyle görenleri şaşkına çeviren canlı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu