Yaşam & Hayat

Instagram’da tüm zamanların en beğenilen fotoğrafları


Instagram'da tüm zamanların en beğenilen fotoğrafları

Son dönemin en popüler sosyal paylaşım ağı Instagram’da tüm zamanların en beğenilen fotoğrafları hangileri oldu? İşte Kylie Jenner’dan Jennifer Aniston’a Instagram tarihine geçen isimler…

5. Kylie Jenner, kızının babası, rap şarkıcısı Travis Scott’ın 29’uncu yaş gününü bir dizi baba-kız fotoğrafıyla kutladı. Seri, 15,8 milyon beğeni aldı.

4. Jennifer Aniston Ekim 2019’da Instagram’a katıldığını bu fotoğrafla duyurdu. Jenner, bir milyon takipçiye sadece beş saat 16 dakikada ulaşarak, yumurta rekortmeni IG hesabının rekorunu kırdı. 

3. Kylie Jenner, 1 Şubat 2018’de dünyaya gelen kızı Stormi’nin bu fotoğrafıyla 18,5 milyon beğeni aldı.

2. 18 Haziran 2018’de vurularak öldürülen rap şarkıcısı XXXTentacion’ın aynı yıl 20 Mayıs’ta paylaştığı, ölümünden önceki son fotoğrafı 20,9 milyon beğeni aldı.

1. Yumurta görseli 2019’da 54.5 milyon beğeni alarak Instagram tarihinin en beğenilen fotoğrafı oldu. IG adlı hesaptan “Haydi dünya rekoru kıralım” çağrısıyla birlikte beğeni yağdırılan yumurta görseli, milyonlara ulaşarak Kylie Jenner’ı tahtından indirdi. 


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston corona virüsü yendi (Corona olan ünlü isimler) - Magazin Haberleri
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı