Yaşam & Hayat

İspanya’da Kral 6. Felipe’nin kızı Prenses Leonor’a karantina


<span>İspanya’da Kral 6. Felipe’nin kızı Prenses Leonor’a karantina</span><br />” /></p>
<p>İspanya’da Kral 6. Felipe’nin büyük kızı ve tahtın ilk veliahtı Prenses Leonor bir sınıf arkadaşının bir sınıf arkadaşının karantinaya alındı. </p>
<section class=

İspanya’da Kral 6. Felipe’nin büyük kızı ve tahtın ilk veliahtı Prenses Leonor’un bir sınıf arkadaşının Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle evinde karantinaya alındığı açıklandı.

Kraliyet Sarayı’ndan yapılan açıklamada, başkent Madrid’deki Santa Maria de los Rosales özel okuluna giden 14 yaşındaki Prensesin diğer tüm sınıf arkadaşlarının da karantina da olduğu bildirildi.

Kral Felipe ve Kraliçe Letizia’nın ise kraliyet görevini sürdürdüğü belirtildi.

Madrid özerk yönetimin okullarda uyguladığı Covid-19 protokolü gereği, bir öğrencide Covid-19 vakası tespit edilmesi halinde sadece vakanın çıktığı sınıftaki tüm öğrenciler 14 gün süreyle karantinaya alınıyor.

İspanya, Avrupa’da Covid-19 salgınının en fazla görüldüğü ülkeler arasında yer alıyor.

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Channing Tatum'un karantina stili | NTV
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı