Yaşam & Hayat

Kendall Jenner alay konusu oldu

Fyre Festivali davasında 90 bin dolar para cezasına çarptırılmasıyla konuşulan Kendall Jenner için gündem hızlı değişiyor. 22.5 milyon dolarlık geliriyle dünyanın en çok kazanan mankenleri arasında olan Amerikalı model ve televizyon yıldızı, şimdi de Vogue dergisinin Japonya baskısına kapak olmasıyla gündemde.

“KARANTİNADA BU KADAR”

24 yaşındaki mankenin tartışılıyor olmasının nedeniyse iddialı değil çelişkili bir fotoğraf. Temmuz kapağının konusu pozitif enerjiydi. Ancak Kendall’ın mutsuz bakışları alay konusu oldu.

Kapak için “Karantinada herkes en fazla bu kadar pozitif olabiliyor”, “Artık Vogue kapağı olmaktan baymış” gibi yorumlar yapıldı. Jenner ise herzaman ki gibi polemikler konusunda sessiz kalmayı tercih etti.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Behzat Uygur: Çocukken katıldığım yarışmada kız güzeli seçildim
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı