Sağlık

Keşan Belediye Başkanı’ndan corona virüs uyarısı: Sahillerimize gelmeyin


Keşan Belediye Meclisi, corona virüs tedbirlerini görüşmek üzere Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında olağanüstü toplantı gerçekleştirdi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa HelvacıoğluKeşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu

Katılımcıların maske takarak ve sosyal mesafe kuralına göre oturarak katıldığı toplantı, sağlık çalışanlarının alkışlanmasıyla başladı. 

Başkan Mustafa Helvacıoğlu, virüs salgınında vaka sayısındaki artış ve okulların da uzaktan eğitime geçmesiyle birlikte, özellikle büyük şehirlerden Saros Körfezi’ndeki Erikli, Yayla ve Mecidiye sahillerine gelen ya da gelmek isteyenlere uyarıda bulundu.

Helvacıoğlu, “Sahillerimize gelen misafirlerimiz var. Ancak onlara temizlik ve su hizmeti dışında bir hizmet maalesef veremeyeceğiz. Çünkü ancak Keşan’daki vatandaşlarımıza hizmet üretebileceğimiz bir süreçteyiz. Bu süreçte lütfen hem kendi sağlığınız, hem de bölge halkımızın sağlığı için sahillerimize gelmeyiniz. Biz meclis ve belediye olarak elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

DÜNYA RESESYONA MI GİRİYOR?Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Corona önlemleri nedeniyle bu yıl daha az grip vakası görüldü - Sağlık Haberleri

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu