TeknolojiTeknoloji Haber

LoL yeni sezon ne zaman başlayacak? League of Legends yeni dereceli sezon hangi tarihte başlayacak?

LoL yeni sezon ne zaman başlayacak? League of Legends yeni dereceli sezon hangi tarihte başlayacak? Sorularının cevapları araştırılan konular arasında yer alıyor. League of Legends dereceli sezonu 16 Kasım 2021 yerel sunucu saatiyle 00.00’da sonlanıyor. Yani saat 23.59’da yükleme ekranındaysan (şampiyon seçimi ekranı değil), ödül ilerleyişinde sayılan son oyununu oynuyorsun demektir. İşte, LoL yeni sezon ne zaman başlayacak? League of Legends yeni dereceli sezon hangi tarihte başlayacak?

LEAGUE OF LEGENDS SEZON NE ZAMAN BİTİYOR?

League of Legends dereceli sezonu 16 Kasım 2021 yerel sunucu saatiyle 00.00’da sonlanıyor. Yani saat 23.59’da yükleme ekranındaysan (şampiyon seçimi ekranı değil), ödül ilerleyişinde sayılan son oyununu oynuyorsun demektir.

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  LG, Akdeniz Bölgesi'nin en büyük LG mağazasını Antalya'da açtı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu