Yaşam & Hayat

Madonna, Bill Gates’in sözleri üzerine harekete geçti (Ünlü isimlerden corona virüs bağışları)

Blake Lively ve Ryan Reynolds

Hollywood’un ünlü çifti Blake Lively ve Ryan Reynolds Covid-19’dan etkilenenleri desteklemeye devam ediyor. Blake Lively ve Ryan Reynolds, küresel salgından etkilenenler için sessizce bir başka cömert bağışta bulundular. Feeding America ve Food Banks Canada’ya 1 milyon dolarlık bir katkının ardından çift, New York’ta dört hastane arasında bölünmüş 400 bin dolar daha bağışladı.

Lively ve Reynolds corona virüs salgınıyla mücadele kapsamında New York’taki Elmhurst, NYU Hospital, Mount Sinai and Northern Westchester hastanelerinin her birine sessizce 100 bin dolar bağışta bulundu. Çift; bu süre zarfında ülke çapında herkesi insanlara, yerel hastanelere ve sağlık çalışanlarına yardım etmeye teşvik etmek istiyor.

Bu iki bağışın yanı sıra, Reynolds’ın Aviation Gin şirketi, United States Bartender’s Guild’e 15 bin dolar bağışlayarak, hizmet endüstrisinde iş kayıplarından etkilenen kişilere yardımcı olmak için katkıda bulundu.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Gonca Vuslateri: Uzun zaman sonra buluşan kız kardeşler
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı