Yaşam & Hayat

Menajerimi Ara’nın Barış’ı Deniz Can Aktaş: Dizi sektördeki insanların da duyguları olduğunu anlatıyor – Magazin Haberleri

Oyuncuların merak edilen ışıltılı hayatlarının arka planında neler yaşandığını keyifli bir dille anlatan Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara, 25 Ağustos’ta Star TV’de başlıyor. dizide Barış Falay, Fatih Artman, Canan Ergüder, Ayşenil Şamlıoğlu ve Ahsen Eroğlu ile başrolleri paylaşacak olan Deniz Can Aktaş, yeni projesini anlattı…

‘Menajerimi Ara’ tüm dünyada ilgiyle izlenen bir hikaye. Siz de diziyi öncesinde izlemiş miydiniz? Ay Yapım’ın projeyi Türkiye’de hayata geçirdiğini öğrendiğinizde neler düşünmüştünüz?

Açıkçası dizi görüşmelerine başladıktan sonra izlemeye başladım, izlerken ilk defa kendi sektörümüzü bu kadar yakından anlatan bir işi görünce şaşırdım ve çok heyecan duydum.

 


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Neymar ile Arjantinli şarkıcı Emilia Mernes için aşk iddiası - Magazin Haberleri
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı