BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Microsoft’un Güncellemesi, Bazı Soruları Çözerken Yeni Bir Sorun Yarattı!

Microsoft, PrintNightmare olarak adlandırılan güvenlik açıklarının sonuncusunu Eylül ayı güvenlik güncellemesi ile kapattığını söylese de, yayınlanan yama bu sefer de sistem yöneticilerini üzen başka bir yazdırma sorununu ortaya çıkarmış gibi görünüyor.Microsoft’tan, Windows 11’in Başlat Menüsünde Bir Değişiklik Daha!Microsoft, Windows 11’in tartışılan Başlat menüsünde ince ayarlar yapmaya devam ediyor. Windows sistem yöneticileri forumlarda bu güncellemeyi yükledikten sonra ağ yazıcılarından baskı alamamaktan şikayet etmeye başladılar. Yama ile kapatılan açıklar fidye yazılımı çeteleri tarafından kötüye kullanılarak sisteme sızmaya imkan verme potansiyeline sahipti. Evet, bu yama ile bu tehlikenin önüne geçildi ancak bu sefer de bazı kullanıcılar yazıcıları ile ilgili sorun yaşamaya başladılar. Microsoft’un bu konudaki önerisinin ve çözümünün ne olacağa merakla bekleniyor.
Önceki HaberThe Ascent İncelemesi: Siberpunk Dünyada Geçen Diablo Gibi!

Sonraki HaberChevrolet’den Bolt Sahiplerine Şok Uyarı: Diğer Araçlardan Uzağa Park Edin!

Facebook’ta Paylaş

Twitter’da Paylaş

Whatsapp’ta Paylaş

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? 6 Nisan 2021 BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu?)

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu