TeknolojiTeknoloji Haber

Niçin tvit atılamıyor? Twitter’dan ölüm zaman tivit açıklaması geldi

Twitter kullanıcıları ölüm çok olmayan saattir herkes genelinde tweet atma, ihbarname alma, tweetleri görmede iş yaşıyorlar. Yaşanmış olan iş herkes genelinde harfiyen Türkiye genelinde de güçlü oluyor. İstisnai olmakla birlikte bazı kullanıcılar tweet atıyor olsa bile umumi olarak kullanıcılar iş yaşıyorlar.

Yakşı, Twitter çöktü mü? Niçin tweet atılamıyor? Twitter yönetiminden mevzuyla ilgili ölüm zaman açıklaması geldi.

Twitter yönetimi yapmış olduğu açıklamada Tweetdeck’e erişimde sorunların yaşandığının bilincinde olduklarını belirtti. Twitter, herkes çapında yaşanmış olan işte sıkıntı sebebiyle bazı kullananların tweet atma, ihbarname alma, tweetleri görmede iş yaşayabileceklerini ve aksaklığı çözmeye çalıştıklarını belirtti.
Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Son dakika | Kritik gün geldi çattı! WhatsApp'ın verdiği süre yarın doluyor! Peki yarından sonra ne olacak? İşte yanıtı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu