TeknolojiTeknoloji Haber

Oppo, League of Legends’ın küresel partneri oldu


Oppo açıklamasına uyarınca, ortaklık, 2024’e aşamasında parça edecek ortaklık süresince League of Legends’ın küresel etkinliklerine yönelik ameliyat düzenleyecek. Işte ameliyat içinde bütün oyuncuları bir araya getiren en ülken e-spor etkinlikleri mevki alıyor.

e-sporun gelişmesi için bütün dünyada mühim yatırımlar fail Riot Games, değişik segmentten global markalarla yapmış olduğu mesai birlikleriyle gücüne kuvvet katarak bütün oyunseverleri bir araya getirecek ülken organizasyonlar gerçekleştiriyor. Global akıllı çınka üreticisi Oppo ile daha bile büyüyecek organizasyonlar içinde Dönem Ortası Turnuvası, All-Yıldız Etkinliği ve Evren Şampiyonası benzer biçimde etkinlikler de mevki alacak.

“League of Legends, çok fazla gencin hayat biçimi haline geldi”

Açıklamada görüşlerine mevki maruz Riot Games Küresel Espor İş Geliştirme ve Partnerlik Lideri Naz Aletaha, Oppo’nun yapmış olduğu işlerin temelinde, tasavvur ve yeniliğe olan bağlılığın mevki aldığını belirterek, “Koruyucu oldukları işte ruhu, küresel sporumuza ve taraftarlarımıza getirecekleri için bitim basamak heyecanlıyız. Oppo’nun önceki e-spor ligi partneri bulunmak, League of Legends esporunun kuvvetli tesirinin kanıtı durumunda.” ifadelerini kullandı.

Oppo Umumi Yönetmen Yardımcısı ve Küresel Pazarlama Müdürü Brian Shen de e-spor’un küresel olarak çabucak büyüyen bir spor ve League of Legends’insan de bitim yıllarda çok fazla gencin hayat biçimi haline geldiğini aktararak, “Tüketici odaklı bir marka olarak, daima hedef kitlemiz olan gençlerle iletişime geçmenin en âlâ yolunu arıyoruz. Işte hem Riot hem de Oppo için ülken bir adım. Işte partnerlik yardımıyla her bir zaferi gençlerle beraber kutlayarak aramızdaki bağları güçlendireceğiz.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

 

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  CS:GO Türk e-spor takımı Eternal Fire Romanya yolcusu: Oyuncular futbolun şampiyonlar liginde!

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu