Yaşam & Hayat

Ozan Dolunay İyi Günde Kötü Günde’nin Sarp’ını anlattı: Travmalarının içinde sıkışmış – Magazin Haberleri

Ozan Doluyan başrollerini Elçin Sangu ve Yasemin Allen ile paylaştığı Star’ın yeni dizi İyi Günde Kötü Günde’nin Sarp’ı ve kariyeri hakkında konuştu. 

Üniversitede tamamen farklı bir bölümden mezun olan Ozan Dolunay daha sonra oyunculuğa geçiş yapıyor… O süreç nasıl ilerledi, seni oyunculuğa iten şey neydi?

Çocukluğumdan beri ilgim olan bir alandı oyunculuk, üniversiteye kadar aktif olarak tiyatro yaptım. Mühendislik okuduğum için hayatın daha mantık ve mekanik tarafında durduğumu hissediyordum. Kalbimi ve duygularımı kullanabileceğim bir alan arıyordum kendime. Beni oyunculuğa iten şey bu dürtüydü. Bu süreçte, bir arkadaşımla beraber Craft Oyunculuk Atölyesini keşfettik. Verdikleri eğitim ilgimi çekti ve 2 sene sürecek eğitim programına katıldım. Sonra reklamlar, diziler tiyatro oyunları derken bugüne kadar geldim. 

 


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Bryan Adams’a “yarasa yiyenler” tepkisi
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı